Tworzenie ikonek

  • PDFDrukujEmail

Tworzenie ikonek

W tej praktycznej lekcji zajmiemy się przygotowaniem wektorowej ikonki zegara w Adobe Photoshop. W kilka minut zaprojektujemy grafikę, która może stanowić ciekawy element strony www.

Polecamy...

Więcej

Jak wyglądaliby celebryci gdyby byli "zwyczajnymi Amerykanami"? Świetne fotomontaże [ZDJĘCIA]

Photoshop potrafi nie tylko upiększać wygląd ale też potrafi pokazać inne oblicza. Danny Evans za jego pomocą potrafi pokazać jak wyglądałby Brad Pitt jako zwykły amerykanin a Lady Gada jako stateczna mamuśka.

 1

Planet Hiltron - fanpage na Facebooku stworzony przez nowojorczyka Danny'ego Evansa - specjalizuje się w photoshopowaniu zdjęć celebrytów. W taki sposób, aby wyglądali na "przeciętnych Amerykanów'' z klasy średniej. Niektóre przeróbki są naprawdę urzekające.

Więcej

Kurs Animacji Flash - rysowanie

  • PDFDrukujEmail

W przeciągu kilku ostatnich lat dokonał się – głównie za sprawą Flasha – ogromny postęp w dziedzinie animacji na potrzeby sieci.

Początkowo możliwości animatorów ograniczone były głównie przez wolne połączenia modemowe, które potrafiły skutecznie zniechęcić użytkowników do ściągania stosunkowo "ciężkich" animacji. Obecnie, dzięki powszechnemu dostępowi do łącz szerokopasmowych animacja w internecie przeżywa prawdziwy rozkwit. Flash jest niewątpliwie najdogodniejszym narzędziem do tworzenia animacji na potrzeby internetu i nie tylko. W najnowszej wersji wprowadzono wiele ulepszeń które sprawiły że jest to doskonałe narzędzie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych animatorów.

Więcej

Kurs Animacji Flash - animacja obiektów

  • PDFDrukujEmail

To już druga część kursu animacja Flash, w której zajmiemy się zagadnieniami stricte związanymi z animacją naszych Flashowych obiektów.

Tym razem postaram się zapoznać Cię z podstawowymi zagadnieniami związanymi z tworzeniem i animowaniem postaci we Flashu. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z animowaniem, znajdziesz tu wiele przydatnych pojęć i technik oraz wskazówek, które ułatwią Ci dalszą pracę.

Więcej

Jesse Michael Newman REBIRTH of GAEA

  • PDFDrukujEmail

 

Nowojorski artysta Jesse Michael Newman wykonał niesamowity projekt dla swojej żony i córki. Warstawa po warstwie pokazał jak stworzył swoje dzieło „Odrodzenie Gai”. Jest to wyraz poparcia dla głębokiego zainteresowania jego córki naturalny środowiskiem. W pracy wykorzystał m.in. zdjęcie wspomnianej już córki oraz żony. Oto co sam artysta mówi o swym pomyśle:

 

"This is a personal project for my wife and kids. A layer-by-layer deconstruction of "Flowing Meditation," part of REBIRTH of GAEA, an epic visual tapestry delicately interweaving reflections on the environment and spirituality through the rich imagery of Greek Mythology. My daughter Emma has had a deep connection to the environment for as long as I can remember. As she grew older and became enchanted with Greek Mythology, I decided to show my support for her interests by creating REBIRTH of GAEA, depicting her as the Goddess of Earth. This piece debuts at ART EXPO New York on March 22, 2012. The song is "You're Too Late Satan" by Worm Is Green, an amazing Icelandic group mixing sparse electronic beats and glossy trip-hop threads."

Zapraszamy do obejrzenia (kliknij "wiecej"). :)

 


Więcej

Najciekawsze konkursy graficzne na najlepszych warunkach

Załóż swój profil już dziś!

www.designer.pl